Přeskočit na hlavní obsah

Kolekce PREMIUM

Kolekce Premium obsahuje nejprodávanější produkty Calia Italia, které jsou známé po celém světě díky výjimečnému komfortu, který mohou nabídnout. Jednotlivé modely se vyznačují také svým sofistikovaným designem a elegantními tvary, funkčností a pohodlností.

Pohovky jsou dále vylepšeny skrytými mechanismy, které umožňují každému modelu přizpůsobit se různým životním stylům a držet krok s tempem života majitelů, a vytvořit tak jedinečné místo, kde si rodina společně může odpočinout

Prohlédnout kolekci

Kolekce SUPERIOR

Superior kolekce přináší nový koncept stylu. Modely této kolekce jsou skutečnými designovými předměty, které se rodí ze
spojení světů, podnětů a inspirací různého charakteru. Jsou výsledkem spolupráce s externími designéry, účasti na kulturních akcích a synergie s univerzitami.

Každá pohovka má svůj styl a každý styl má svůj vlastní příběh. Výsledkem je jedinečný a komfortní zážitek.

Prohlédnout kolekci

Kolekce MODULAR

Modulární kolekce představuje nový koncept interiérů v duchu: „Lo spazio diventa tuo“ (stává se vaším prostorem). Pohovka je dynamický, flexibilní objekt a je vytvořena tak, aby byla přizpůsobena prostoru, do které je vybrána.

Verze sedáků, lenošek, podnožek a lehátek lze donekonečna skládat a rozkládat. Součástí je široká škála barev a tvarů, která umožní dát modelu jeho vlastní styl a charakter. Výrobek je koncipován, navržen a vyroben společností, ale maximální vyjádření najde, když vstoupí do domácího prostředí a je ponořen do dimenze designu a života.

Je to dimenze, ve které je každý tvůrcem svého vlastního prostoru a pohodlí.

Prohlédnout kolekci

Kolekce rozkládacích a OUTDOOR sedacích souprav

Calia Italia přináší do světa nábytku exkluzivní a luxusní rozkládací a venkovní sedací soupravy, které spojují italskou eleganci s praktickým designem. Sedací soupravy jsou vyrobeny s láskou k detailům a s důrazem na nejvyšší kvalitu.

Co dělá rozkládací sedací soupravy tak jedinečnými, je jejich schopnost proměnit se z pohodlného sedacího nábytku na prostornou postel během okamžiku. Díky inovativním mechanismům a luxusním materiálům nabízí komfortní spaní a elegantní design v jednom.

Pohovky a křesla z kolekce Outdoor jsou navrženy tak, aby byly plně funkční nejen ve venkovním prostředí - díky materiálům odolným proti rzi, plísním a vodě. Jsou také navrženy v souladu s kritérii udržitelného designu, jejichž cílem je neprodukovat odpad. Každá součástka je navržena tak, aby ji bylo možné snadno rozebrat a všechny kusy recyklovat, což usnadňuje jejich opětovné zařazení do výrobního cyklu, nebo je snadno uskladnit během zimního období.

Každá sedací souprava od Calia Italia je výsledkem spojení tradice a moderního umění, které vytváří neopakovatelný kousek nábytku pro váš domov. 

Prohlédnout kolekci